O firmie KOLBUD

                                                                                                                

Historia i misja firmy Kolbud

Podstawowym założeniem strategii firmy Kolbud jest umacnianie pozycji handlowej w sprzedaży, montażu oraz serwisowaniu bram przemysłowych i urządzeń przeładunkowych na terenie całego kraju. Trzymamy się przy tym zasady zrównoważonego rozwoju, która chroni nas przed możliwością utraty wizerunku i marki, budowanych żmudnie od 1990 roku.

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, od 2011 roku jesteśmy także obecni na rynku e-commerce, gdzie sukcesywnie rozwijamy nasze sklepy internetowe: dobram.pl, kurtynypaskowepcv.pl, odbojnicegumowe.pl, systemypodwieszane.pl.

 

Standardy pracy potwierdzone certyfikatami

Naszym wspólnym celem jest zapewnienie optymalnego bezpieczeństwa, wysokiej wydajności i trwałości urządzeń oraz niskich kosztów utrzymania. Wdrożony w 2005 r. System Zarządzania Jakością ISO oraz corocznie zdobywane certyfikaty świadczą o naszej wiarygodności i solidności, a także o wysokiej jakości naszych usług.

     
       

 

Złoty płatnik

Zostaliśmy laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej. Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia takie kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Nasza firma uzyskała średnie PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) na poziomie 100 w roku 2015!

 

 Laureaci I, II, III oraz IV edycji e-Gazel Biznesu

Mamy przyjemność poinformować, że nasze sukcesy na rynku e-commerce już czterokrotnie zostały docenione w rankingu e-Gazel Biznesu, elitarnym gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się sklepów internetowych w Polsce. Gratulujemy pozostałym Gazelom! Dziękujemy także Wam za dokonywanie zakupów w naszych sklepach internetowych:

 

- dobram.pl

- dodrzwi.pl

- kurtynypaskowepcv.pl

- odbojnicegumowe.pl

- systemypodwieszane.pl

 

 

 

     
     
     
     

 

pixel